Ranné vtáča

11
nov
Ranné vtáča

Viete ako začať správne deň? Niektorí ho začínajú až na obed. Tí, ktorí majú raňajky keď väčšina z vás má obed nie sú leniví a preto sa nevedia prebrať, ale dnešná doba je taká, že ich pracovný čas je v noci, prípadne musia pracovať dlho do noci. Cítia sa potom vyčerpaní a bez síl. Preto by sme sa mali naučiť vstávať skoro ráno a vybrať si povolanie, ktoré nám to umožní.

Často keď ľaháme spať po ťažkom dni, mali by sme vypustiť z hlavy všetky problémy a nepríjemné myšlienky aby sme si dopriali pokojný spánok a naopak, ráno by sme mali myslieť iba na to ako najproduktívnejšie začať deň.

Prvá hodina je jedna z najdôležitejších hodín dňa. Vtedy každý z nás by sa mal venovať hlavne sebe a odpustiť si návštevu rôznych sociálnych sietí alebo zapnutie telky. Pred ťažkou skúškou alebo keď vás čaká významný deň v živote, napríklad pohovor do novej práce, sa môžete postaviť pred zrkadlo a povzbudzovaním si dodať odvahu ku zvládnutiu mnohých cieľov, ktoré máte v pláne dosiahnuť v daný deň.

Taktiež najlepší čas na šport je ráno. Po rannom behu, prechádzke alebo hoci aj obyčajnej rozcvičke doma v posteli sa budete cítiť neporovnateľne lepšie a počas dňa sa budete cítiť plnší energie.

Pokiaľ máte deti a nosíte ich do škôlky, školy, vždy vyučovanie začína skoro ráno. Nie je to tým, aby mali poobede voľno, prípadne nejaké krúžky. Ale ráno sa učivo zvláda jednoduchšie, keďže mozog je oddýchnutý a ľahšie prijíma nové informácie.

Skúste si ráno naplánovať celý deň a hlavne vytýčiť si ciele, ktoré chcete mať večer splnené. Pokiaľ to zvládnete, večer sa môžete tešiť na zaspávanie s pokojným pocitom a úsmevom na perách.

Skúsite si privstať, či zvolíte si cestu leňošenia a raňajok na obed? :-)


Módne doplnky Online Nahoďte sa elegantne s Merry.sk

Široká ponuka nádherných šiat

Široká ponuka nádherných šiat

25 spôsobov ako si uviazať šatku

Dámsky klub Online

Kategórie