50 odtieňov sivej

12
okt
50 odtieňov sivej

Skoro celá ženská časť populácie prejavila veľký záujem o knihu, ktorá sa iba nedávno dostala na naše knižné pulty – Trilógia 50 odtieňov sivej. Určite ste o tomto diele počuli aj Vy. Či už chválu alebo kritiku je v podstate jedno. Pokiaľ ste o nej ešte zatiaľ nič nepočuli, tak neprestávajte čítať a dozviete sa viac!

Podľa mnohých kritikov je kniha nudná, má často opakujúce sa scény, ktoré sú stereotypne a fádne napísané. No aj napriek tomu sa táto kniha stala svetovým bestsellerom a 14.februára 2015 očakávame filmovú premiéru, v ktorej hlavnú úlohu získali herci Dakota Johnson a Jamie Dornan.

Hlavnými postavami v knihe sú hanblivá Anastasia Steelová a magnát Christian Grey. Spoznajú sa keď Anastasia bola poprosená chorou kamarátkou, aby s ním napísala interview. Od tej doby obaja zažívajú mnoho situácií, s ktorými sa musia vyrovnať. Či už ide o stretnutie s rodinami alebo prenasledovanie chorou ex priateľkou. Grey ukázal Steelovej iný pohľad na rôzne oblasti života. Ponoril ju do dobre stráženého súkromia a odhalil svoje najtajnejšie chúťky v červenej mučiarni.

Pri čítaní tejto knihy veľa žien potvrdilo, že už po pár stranách mali reálnu chuť na sex. Možno aj preto trailer, ktorý sa na svetlo internetu dostal 25.júla 2014 má už vyše 31 miliónov pozretí.

Spisovateľku viedlo k napísaniu tejto knihy kríza stredného veku. No nemôže ľutovať, že tú knihu nakoniec publikovala. Teraz sa teší obrovskému úspechu.

Či stojí kniha za prečítanie? Podľa mňa áno. Každý si síce nemusí prísť na svoje a časom ich omrzí, no niektoré si môžu aj vďaka tejto knihe uskutočniť svoje najtajnejšie sny. Dodá im odvahu a hlavne chuť!
Skúsite si ju prečítať alebo sa necháte zlákať až na filmovú premiéru knihy?

Ak ste si prečítali všetky časti, tak nám môžete do komentára napísať vlastný názor na knihu. Všetky reakcie nás veľmi potešia. :-)


Módne doplnky Online Nahoďte sa elegantne s Merry.sk

Široká ponuka nádherných šiat

Široká ponuka nádherných šiat

25 spôsobov ako si uviazať šatku

Dámsky klub Online

Kategórie