Luxusné spoločenské šaty, v ktorých jednoducho zažiarite

06
mar
Luxusné spoločenské šaty, v ktorých jednoducho zažiarite

Máte občas chuť cítiť sa ako modelka, ktorá sa premáva po móle a každý len s úžasom na ňu hľadí? Vďaka tomuto outfitu máte túto možnosť. Krásne čierne spoločenské šaty bez ramienok, odhaľujú ženské pôvabné ramená. Kamienky, ktoré zvýrazňujú ženský dekolt, dodávajú iba na pôvabe každej nositeľky.

cierna-kombinacia

Čierna farba síce vpadá do kategórie smutných, ale na spoločenské príležitosti je stále číslom jedna pre mnohé z nás. K týmto šatám sme dopasovali v jednotnej farbe rukavice a kabelku. Keďže celý tento komplet sa nesie v noblesnosti a exkluzivite, tak nesmú byť topánky jednoduché. Preto sme zvolili topánky na vysokom opätku s platformou a otvorenou špičkou, do ktorej sa hodí jednoduchá francúzska manikúra. Celý tento komplet sme zavŕšili krásnymi náušnicami vo farbe topánok. Veľké očko na náušniciach krásne odráža svetlo, čiže určite neostanete nepovšimnutá. K takto výraznému outfitu stačí jednoduchý make-up a budete bohyňou pri každej príležitosti.

Ak máte záujem o tento model šiat, kontaktujte eShop Spoločenské šaty Online: http://eshop.spolocenske-saty-online.sk/kontaktujte-nas

  1. maria 10. januára 2015

    teto saty budu moje

    Odpoveď


Módne doplnky Online Nahoďte sa elegantne s Merry.sk

Široká ponuka nádherných šiat

Široká ponuka nádherných šiat

25 spôsobov ako si uviazať šatku

Dámsky klub Online

Kategórie