Lacné nakupovanie cez internet

12
máj
Lacné nakupovanie cez internet

S internetovými obchodmi sa za posledné roky ako keby pretrhlo vrece… Produkt, ktorý si práve plánujete zakúpiť, môžete nájsť na desiatkach rôznych stránkach v rôznych cenových reláciách.

Na portáloch ako je pricemania.sk alebo najnakup.sk si môžete porovnávať ceny jednotlivých obchodov. Stačí ak zadáte názov daného produktu, ktorý Vás zaujal a systém týchto portálov Vám vyhodí zoznam eShopov, ktoré tento produkt majú v ponuke.

Nezabúdajte: Nie vždy sa oplatí nakupovať práve TO najlacnejšie! lacne-nakupovanie

Pred kúpou je vždy dobré si čo to zistiť o eShope, cez ktorý plánujete nakúpiť či už šaty, elektroniku,… , hlavne ak je rozdiel v cene až podozrivo veľký. Viac na tému, čo všetko je potrebné si všímať pred kúpou, sa môžete dočítať v článku Nakupujeme Online.

Kladiete si otázku, prečo je niekedy až tak veľký rozdiel v cene?

Môže to byť tým, že daný obchod nevie ako inak konkurovať ostatným eShopom a tak predáva za minimálny zisk, čo môže byť aj výhodou pre Vás ako nakupujúcich alebo predáva len nápodobeninu či nekvalitný tovar. Za nízkou cenou tovaru sa môžu skrývať aj rôzne poplatky v podobe poštovného a rôznych ďalších poplatkov, čím Vás konečná suma môže vyjsť aj drahšie.

Samozrejme, nemôžeme všetky obchody hádzať do jedného vreca. Ale pre každý prípad, vždy si vopred „preklepníte“ daný obchod, či je v poriadku, aby ste na ušetrení zopár eur nedoplatili Vy sami.


Módne doplnky Online Nahoďte sa elegantne s Merry.sk

Široká ponuka nádherných šiat

Široká ponuka nádherných šiat

25 spôsobov ako si uviazať šatku

Dámsky klub Online

Kategórie