Elegantné líčenie s BarryM

29
apr
Elegantné líčenie s BarryM

 

V minulom postupe – Ružová vášeň, zahviezdili ružový tieň s ceruzkou. Teraz sme si za Vás vyskúšali hnedý a čierny tieň od známej značky BarryM.

 

Ako základ každého líčenia má byť perfektný make-up, preto sme nedostatky v okolí očí zakryli korektorom.

Aj keď tiene majú perfektnú trvanlivosť na očiach, naniesli sme podkladovú bázu, ktorá sa používa pri každom elegantne-licenie-s-barrym
líčení. Nielenže očné tiene vydržia dlhšie na očiach, ale aj ich rozjasnia.

Ďalej bol nanesený hnedý tieň, ktorého krásna a sýta farba pokryla nielen vrchné ale aj spodné viečko iba jednou vrstvou. Vďaka jeho pigmentácii nebolo ho potrebné viackrát nanášať. Pomocou štetca sme tieň rozotreli dostratena. Na viečko pri mihalniciach sa naniesla druhá vrstva tieňu (akokeby sme dávali linku). Vďaka tomu nebolo potrebné nanášať linku ani ceruzku. Do záhybu horného viečka sa naniesol čierny tieň, ktorý v sebe ukrýva prekrásne trblietky. Pomocou tohto tieňa celé líčenie dosiahlo zaujímavý kontrast a oči sa opticky rozžiarili, čím spôsobili krásny príťažlivý pohľad.

Na koniec sa krása očí podčiarkla čiernou ceruzkou vo vnútri oka a špirálou na horné aj spodné mihalnice. Pre ženy, ktoré chcú pôsobiť ako femme fatale, je toto líčenie správna voľba. Hodí sa aj na denné líčenie ale samozrejme vyniknete v ňom aj na svadbách či na rôznych spoločenských akciách.

Kde nájdem tieto produkty?barrym

Očné tiene – Tuhé očné tiene

Aplikátor – Aplikátor na očné tiene

Riasenka – Extra čierna modelujúca riasenka

Ceruzka na oči – Vodeodolná kontúrovacia ceruzka na oči


Módne doplnky Online Nahoďte sa elegantne s Merry.sk

Široká ponuka nádherných šiat

Široká ponuka nádherných šiat

25 spôsobov ako si uviazať šatku

Dámsky klub Online

Kategórie