Buďte trendy aj počas chladných dní…

13
feb
Buďte trendy aj počas chladných dní…

V posledných mesiacoch sa stále zvyšovala popularita legínových nohavíc. Preto aj táto kombinácia obsahuje čierne, koženkové legíny. Vďaka svojmu  zvýšenému pásu upravujú jemne postavu a zabezpečujú ladné, ženské krivky. Najvýraznejším prvkom tejto kombinácie je elegantný dlhý svetrík, ktorý sme doplnili o zaujímavý opasok.

Vzhľadom k štýlovosti tohto modelu sme vybrali kotníkové čižmičky na platforme a dopasovali kabelku v rovnakej farbe a dizajne. Celý komplet sme presvetlili a oživili bielym, teplým kabátikom. Zaujímavé zapínanie na tomto kabátiku, pripomínajúce časy Jánošíka nás prenesie v snoch späť medzi zbojníkov, ktorým cieľom bolo okrádať bohatých a dávať chudobným.cierno-biela-komb

Celý komplet je ladený v tmavých tónoch, čo spadá pod kategóriu exkluzívne a decentné. V tomto outfite sa budete cítiť nielen sexi, ale aj zabezpečí závistlivé pohľady okoloidúcich a zakryje to čo zakryť má, no samozrejme, odhalí to čo odhaliť má a vy aj tak ostanete pod rúškom tajomstva. Keďže tento model sám o sebe je zaujímavý stačí ho podčiarknuť len jednoduchým doplnkom. Za tento doplnok sa zvolil jednoduchý opasok na svetríku, ktorý podčiarkol ženskú jemnosť. V spojení s tak úchvatnou kabelkou celý tento komplet dodáva pocit jedinečnosti.


Módne doplnky Online Nahoďte sa elegantne s Merry.sk

Široká ponuka nádherných šiat

Široká ponuka nádherných šiat

25 spôsobov ako si uviazať šatku

Dámsky klub Online

Kategórie